Eski Masaüstü Görünüm


Kitaplardan Alıntılar

Bu bölüm kardeşlerimizin önemine ve güncelliğine binaen tekrar gündeme getirmek istedikleri kitablardan alıntılar yapacakları bir bölümdür. Yapılan alıntılar yeni bir alıntı gelinceye kadar ana sayfada yayınlandıktan sonra ilgili kitab sayfasının sol tarafında kalıcı yerini alacaktır.

Sizler de kitablardan gündeme gelmesini ve üzerinde konuşulmasını istediğiniz kısa bölümleri aşağıdaki formu doldurarak bizlere iletebilirsiniz. Yayınlanmasını istediğiniz bölümü uzun uzun yazmak yerine formun ilgili alanına alıntı yapılmasını istediğiniz kitabın ismini, sayfa numarasını ve yayınlanmasını istediğiniz bölümün başından ve sonundan bir kaç kelimeyi aralarını noktalamayla doldurarak bizlere ulaştırabilirsiniz. (Örneğin; Şafak Mektupları, 61/Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla................o yolun yolcusu olmamız gerekli..)

Ayrıca gündeme gelen eski veya yeni alıntılarla ilgili soru veya yorumlarınızı da, alıntının bulunduğu sayfadan göndererek katkıda da bulunabilirsiniz.

Hayrın yegane sahibi Allah'ın rızasına birlikte ulaşabilmek için, birlikte hayra vesile olmamızı diliyoruz.Lütfen alıntı yapılmasını istediğiniz bölümü bize iletiniz.

Kalan Karakter: [ 1000 ]
Güvenlik Kodu (*)
İşlemin sonucunu aşağıya yazınız : 49 çarpı 2 = ?


(*) Zorunlu