Eski Masaüstü Görünüm

Bayram Mesajı


Selamunaleyküm,

"Bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Allah rızası için orucunu tutanlar da, tutmayanlar da bu güne erişti. Arkasına bakıp da oruç ve ibadetle geçen bir Ramazan ayını görerek haklı bir mutluluğu yaşayan bütün kardeşlerimizin bayramı mübarek olsun diyor ve son nefeslerinde de arkalarına baktıkları zaman aynı mutluluğu görmelerini ve ölümü bir bayram sevinciyle karşılamalarını diliyoruz. Elhamdülillahi Rabbil alemin.."
(4 Haziran 2019 - Mehmed ALAGAŞ)

“Rahman olan Rabbimiz Ramazan ibadetlerimizi lutfuyla kabul etsin, bayramımız mübarek olsun” diyor, dünya insanlarının ve Muhammed ümmetinin genel durumuna üzülerek baktıktan sonra yaptığımız aşağıdaki duaya, yaşadığımız dönemde kendilerini garip hisseden salih kardeşlerimizin “Amin” diyerek katılmasını diliyoruz.,

Ya Rabbel alemin
Şu an imtihan hayatında bulunan insanlardan ve cinlerden cehennemlik olanların dışında kalanlara acı, merhamet et, ıslah olmalarını ve hidayet bulmalarını nasib et. Aynı istisna ile Muhammed ümmetine de rahmet ve mağfiret et, onları bağışla, onlara yardım et ve Senin rızan istikametinde bir ve beraber olmalarını nasib et. Layık olmasak da bunu Senin lutfundan, bunu Senin engin rahmetinden diliyor ve dileniyoruz Ya Rabbi.." (16 Temmuz 2015 - Mehmed ALAGAŞ)

21 Nisan 2023
insandergisi.comYorum Yap


Yorumlar yeniden eskiye doğru sıralanmıştır.
Sıralamayı çevirmek için tıklayınız.

Mehmed Can
23-04-2023 17:53
#5668
Hayırlı Bayramlar Dilerim

Özelde İnsan Dergisi ailesinin, genelde tüm kardeşlerimin Ramazan bayramını kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum. Bu vesileyle insandergisi.com sitemizin çalışkan ekibine kolaylıklar dilerim. Güzel çalışmalarının hayırlara vesile olmasını temenni ve duâ ediyorum.
Tekrar Ramazan'a ulaşmak duâsı ile.


Köksal Şahin
22-04-2023 05:47
#5667
Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

Selamünaleyküm,

Yine Mehmed abimizin yokluğunda buruk bir bayram yaşıyoruz. Rabbimizden kendisine ve bütün mümin ölmüşlerimize rahmet, yaşayanlara hidayet diliyorum. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.


Muammer Özkan
03-05-2022 17:14
#5412
Selam dua

Öncelikle değerli dostum ve kardeşim Mehmet Alagaş’a Rabbimizden rahmet diliyorum cennetine koysun bizleri orada buluştursun.Siz kardeşlerimin, ümmetin bayramını tebrik ediyorum Allah’a emanet olun..


Talha
03-05-2022 01:49
#5411
Selamünaleyküm

İnsanları, ateşin etrafında uçuşan kelebekler gibi uyuşturulmuş ve etkisizleştirilmiş beyinlerle ateşe sürükleyen, günümüzde "Bilimsellik" adıyla andıkları büyük put dayatmasıyla, "Realite" dedikleri tuzağa düşürerek bir çukura iten ve böylelikle şeytani üst akla hizmet edip amaçları doğrultusunda çalışan zalimlere karşılık,

Allah'ın ipine, Rasullerinin örnekliğiyle sımsıkı sarılarak "Tevhid" çatısı altında bir olan; izzetli, şerefli, kuvvetli, dirayetli, ferasetli, basiretli, hem dünya hem de ahirette iyilikler verilen, müslümanca yaşayıp müslümanca ölebilen ve asıl bayramını cennette yapacak olan Müminlerden olabilmek duasıyla...

Bayramımız hayırla, ömrümüz Allah'ı razı etmekle geçsin İnşaallah...


Zeyd Can
02-05-2022 23:02
#5410
Selamaleykum

Müslümanlara buruk sevincin ne olduğunu belki de en iyi hissettiren günler geldi yine.. !

Rabbim katıksız sevinçler nasip etsin Muhammed (sav) ümmetine..

Selam ve dua ile..


Mustafa Kayhan
02-05-2022 15:39
#5408
Bayram Duası

Bismillah,

Vefat eden Mehmed Abimize rahmet dilerken, onun anlattığı hakikatleri ve gerçekleri özümseyenlere, okuyanlara ve tüm diğer müslüman kardeşlerimize hayırlı bayramlar diliyorum.


Köksal Şahin
02-05-2022 11:17
#5407
Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

Selamünaleyküm,

Tüm kardeşlerimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun.
Küskünlüklerin ortadan kalktığı, karşılıklı anlayış ve merhametin hakim olduğu bir bayram diliyorum herkese.


Maruf Can
02-05-2022 10:13
#5406
Hayırlı Bayramlar

Allah dünya hayatımızı Ramazan bilinciyle geçirmeyi bizlere nasip etsin ve bizleri ahiret yurdundaki hakiki bayrama ulaştırsın İnşallah.

Tüm İslam aleminin bayramı mübarek olsun.


Mehmed Can
02-05-2022 10:01
#5405
Selamünaleyküm..

İnsandergisi.com ailesi başta olmak üzere tüm alem-i İslam'ın Ramazan Bayramı mübarek olsun İnşâallah.

Selâm ve duâ ile.
Güvenlik Kodu (*)
İşlemin sonucunu aşağıya yazınız : 47 çarpı 2 = ?


(*) Zorunlu

LÜTFEN DİKKAT:
IP numaranız kaydedilmektedir. Yorumlarınız sebebiyle ilgili kişi ve kurumların yasal işlemler başlatabileceğini unutmayınız. Aşağıdaki sebeplerle yorumlarınız onaylanmayacaktır.
  • Küfür, hakaret, tehdit, rencide edici ifadeler
  • İnançlara saldırı
  • Büyük harflerle yazılmış cümleler